Lego Castle 7036 kopalnia Krasnoludów

Tym razem chłopcy zbudowali zestawy z serii Lego Castle. Jednym z większych zestawów jest Lego Castle 7036 Kopalnia Krasnoludów. Zestaw zawiera 575 elementy i jest przeznaczony dla dzieci w wieku 7-14 lat. Wymiary pudełka wynoszą 480 x 384 x96 mm. Średni zestaw Lego Castle 7038 Bitwa dobra ze złem posiada 161 klocki. Natomiast mniejszy  zestaw Lego Castle 7040 Obrona krasnoludów, zawiera 86 klocków.

Krasnoludy bardzo ciężko pracują w kopalni wydobywając szlachetne kamienie. Muszą się natrudzić by ochronić swoje skarby przed złymi trollami. Do kopalni trudno trafić i ciężko się do niej dostać. Nie każdy ma odwagę, by wejść w mroki tego miejsca, a gdy już mu się to uda to potrzebuje wiele czasu aby oswoić się z ciemnością i  z surowym wnętrzem. Kopalnia krasnoludów jest pełna tajemnic, mechanizmów i podziemnych skarbów. A krasnoludy? Nie wyglądają sympatycznie. Lecz co skrywają ich serca? Odwagę, szlachetność, a jeśli obdarzą kogoś przyjaźnią to do śmierci.

Tak jak dla krasnoludów praca jest przyjemnością, tak dla dzieci zabawa. Zatem i krasnoludy, i dzieci powinny być zadowolone, gdy się spotkają u wrót podziemia.

Zapraszamy do galerii i naszego pierwszego filmiku. Co do jakości zdjęć i filmu – to nasze początki, więc prosimy o wyrozumiałość.

Lego Castle Lego Castle Lego Castle
Lego Castle Lego Castle Lego Castle
Lego Castle Lego Castle Lego Castle
Lego Castle Lego Castle Lego Castle
Lego Castle Lego Castle Lego Castle

 

 

 

Propozycje aktualnej serii Lego Castle:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.